AYIKCAN Emlak Pazarlama, YÜKSEL AYIKCAN'ın önderliğinde 1980'den beri Anadoluhisarı'nda Emlak Danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok saygın ve tanınmış kişiye hizmet veren AYIKCAN'ın ağırlıklı portföyü YALI ve Boğaz manzaralı mülklerden oluşmaktadır.

 

40 yıllık gayrimenkul danışmanlığı hayatında 100'den fazla yalının satış ve kiralanmasına aracılık eden AYIKCAN Emlak kurucusu Yüksel Ayıkcan,, 2005 senesinde Para Dergisi tarafından gayrimenkul alanında "Yılın Satış Sihirbazı" seçilmiştir. Boğaz'ın her iki yakasında da hizmet veren AYIKCAN'ın portföyünde satılık ve kiralık olmak üzere 70'i aşkın yalı bulunmaktadır.

 

AYIKCAN, 2013 yılında kendisine ait "boğaziçi yalıları" markasını da tescil ettirmiştir.

Ülkesinde gayrimenkul alanında en iyilerini seçen ve onlarla işbirliği içine giren LeadingRE (Leading Real Estate Companies of the World) Türkiye'de kendisine ortak olarak AYIKCAN'ı seçti.

 

Boğaz hattında Yalı ve manzaralı mülk denince akla gelen ilk danışmanlık firması olan AYIKCAN Emlak, dünya çapında 70'in üzerinde ülkede 4.300 ofis ve 130.000 satış ortağı ile dünyanın konusunda lider gayrimenkul şirketlerini internet üzerinde biraraya getiren ve dünya çapında geniş bir ağa sahip olan Leading Real Estate Companies Of The World firması ile Haziran 2014 itibariyle önemli bir işbirliğine imza attı. AYIKCAN bu işbirliği ile LeadingRE'nin global ağında yer alan 70'den fazla ülkedeki yabancı yatırımcılara portföyünü açma ve ülkemizde dünya çapında yatırım yapmayı planlayan müşterilerine de uluslararası hizmet verme imkanına kavuştu. 

AYIKCAN LaedingRE'nin Türkiye'deki tek iş ortağı olma özelliğini de taşıyor. Leading Real Estate Companies of the World hakkında daha detaylı bilgi almak için www.leadingRE.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

  • Siyah Instagram Simge
  • Twitter
  • Facebook

Copyright © 2018 AYIKCAN Emlak. Tüm Hakları Saklıdır.