Hakkımızda

 

41 yıldır Boğaziçi’nin en özel mülklerini sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

AYIKCAN Emlak Pazarlama, YÜKSEL AYIKCAN’ın önderliğinde 1980’den beri Anadoluhisarı’nda Emlak Danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir.

Bugüne kadar birçok saygın ve tanınmış kişiye hizmet veren AYIKCAN’ın ağırlıklı portföyü YALI ve Boğaz manzaralı mülklerden oluşmaktadır.

40 yılı aşkın gayrimenkul danışmanlığı hayatında 100’den fazla yalının satış ve kiralanmasına aracılık etmiş ve kurucusu Yüksel Ayıkcan 2005 senesinde Para Dergisi tarafından gayrimenkul alanında “Yılın Satış Sihirbazı” seçilmiştir. Boğaz’ın her iki yakasında da hizmet veren AYIKCAN’ın portföyünde satılık ve kiralık olmak üzere 70’i aşkın yalı bulunmaktadır.

Boğaziçi Yalıları başta olmak üzere boğaz hattının en özel mülklerine imzasını atmış olan AYIKCAN, 2013 yılında kendisine ait “Boğaziçi Yalıları” markasını da tescil ettirmiştir, 

ekibimiz

Yüksel Ayıkcan
Kurucu
Yüksel Ayıkcan
Kurucu

1941 Sakarya doğumlu. 20 yıllık Restoran İşletmeciliği (Yalım Rest.) ardından 1980 yılında eş zamanlı olarak gayrimenkul sektörüne girmiş ve ilk firması olan Caner Emlak'ı kurmuştur. 1998 yılı itibariyle Ayıkcan Emlak ismi ile yoluna devam eden Ayıkcan'ın 40 yılı aşkın tecrübesi olup Boğaziçi Yalıları konusunda sektörün duayenleri arasında ilk akla gelen isimdir. Ayıkcan evli ve 3 çocuk babasıdır. 

Sinem Ayıkcan Yılmaz
Satış Danışmanı
Sinem Ayıkcan Yılmaz
Satış Danışmanı

1976 İstanbul doğumlu.  Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği eğitimi sonrası kariyerine Arthur Andersen'da başlamış ve 5 yıl pazarlama departmanında çalışmıştır. Ardından 6 yıl otelcilik ve 4 yıl gayrimenkul sektörlerinde çalıştıktan sonra 2007 yılı itibariyle aile işletmesi olan Ayıkcan'a katılmış olup boğaziçi yalıları ve lüks konut alanında uzmanlaşmıştır. Yılmaz evli ve 1 kız çocuğu annesidir. 

Uğur Ayhan
Satış Danışmanı
Uğur Ayhan
Satış Danışmanı

1979 Düzce doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi iktisat bölümü mezun olup 2005-2008 yılları arasında kuyumculuk sektöründe satış ve pazarlama üzerine çalışmıştır. Ayhan 2007 itibariyle aile işletmesi olan Ayıkcan'a katılmış olup boğaz hattı, tarihi eserler ve ticari mülkler konusunda uzmanlaşmıştır. 

Pınar Ayıkcan Tuna
Satış Danışmanı
Pınar Ayıkcan Tuna
Satış Danışmanı

1977 İstanbul doğumlu. 2000 yılında Yeditepe Üniversitesi işletme 2005 yılında Santa Monica College muhasebe bülümlerinden mezun olup UCLA'de pazarlama ve ekonomi alanında eğitim almıştır. 2014 yılında aile işletmesi olan Ayıkcan'a katılmış olup boğaz hattı ve eski eserler konusunda uzmanlaşmıştır. Tuna evli ve 2 çocuk annesidir. 

Hikmet Baybora
Satış Danışmanı
Hikmet Baybora
Satış Danışmanı

1968 yılında İstanbul doğumlu. Lise eğitimi sonrası iş hayatına Yüksel Ayıkcan yanında ofis asistanı olarak başladı. 6 yılın sonunda farklı sektörlerde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 12 yıl boyunca Kandilli'de lüks konut alanında uzmanlaşıp 2014 yılı itibariyle Ayıkcan ekibine tekrar katıldı. Sektörde 25 yılı aşkın tecrübesi olan Baybora bekar ve 1 erkek çocuk annesidir. 

Azra Havuz
Ofis Asistanı
Azra Havuz
Ofis Asistanı

Gayrimenkulünüzün gerçek değerini öğrenmek ister misiniz? 

Ücretsiz ekspertiz danışmanlığı için bizleri arayabilirsiniz. 

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak